ZATVORENÉ

Milí klienti, je pre mňa zvláštne písať tieto riadky. Ešte pred pár dňami nepredstaviteľné je dnes skutočnosťou. Na základe opatrení UVZSR zo štvrtka 12.3. 2020, kde bolo nariadené uzavrieť viaceré oblasti služieb, vrátane služieb spojených so starostlivosťou o ľudské telo, bude odo dňa 16.3. 2020 zatiaľ do konca marca masážny salón uzavretý. Prosím vás za seba, za mojich blízkych, Vás a vašich blízkych, nepodceňujme situáciu a robme všetko preto, aby sa náše životy čím skôr mohli vrátiť do zabehnutých koľají. Želám nám všetkým veľa zdravia a verím v skoré zvládnutie tohoto mimoriadneho obdobia.

Na základe opatrení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

„Mimo iných, zakazuje sa prevádzka zariadení o ľudské telo podľa § 23 zákonač. 355/2007 Z. z.“

(Do zariadení starostlivosti o ľudské telo patria najmä masážny salón, kaderníctvo, holičstvo, kozmetika, manikúra, predikúra, solárium, sauna, tetovací salón, zariadenie na poskytovanie regeneračných a rekondičných služieb.)

celé znenie opatrenia na priloženom linku:

http://www.uvzsr.sk/docs/info/covid19/Opatrenie_UVZSR_pri_ohrozeni_verejneho_zdravia_12.03.2020_prevadzky.pdf

DARČEKOVÉ POUKAZY – platnosť.

Všetky darčekové poukazy, ktoré sú toho času v platnosti budu počnúc 16. marcom predĺžené o počet dní, počas ktorých bude masážny salón zatvorený. Presné obdobie bude upresnené v deň znovuotvorenia masážneho salóna.