Klasická masáž

Už názov napovedá, že táto masáž je skrátka „klasika“. Netreba ju však ani prinajmenšom podceňovať, práve v tejto masáži majú základ všetky masáže sveta. Tisícročia vývoja jej dali punc najúčinnejšej masáže na mnohé ťažkosti, nielen fyzických bolestí, mnohokrát však i našej duše.
Klasická masáž je veľmi príjemná a patrí k najefektívnejším masážiam  pri prekrvení pokožky, podkožia a svalov. Pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a napomáha vyplavovaniu škodlivých látok z organizmu. Vďaka pravidelnej klasickej masáži sa pokožka na vašom tele stane pružnejšou a rýchlo zabudnete na každodenné bolesti vášho chrbta či stuhnutých svalov, napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch.
Čo je však možno najdôležitejšie – celkovo sa môžete cítiť lepšie, pretože masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku. To, že dotyk ako taký pomáha zbavovať sa vnútorného napätia, vedeli ľudia už dávno. A tento jednoduchý a pritom účinný „liek“ sa používa dodnes.

Klasická masáž Vám môže pomôcť pri stuhnutom svalstve od sedavého zamestnania, ochoreniach pohybového systému, stavoch po úrazoch a operáciách, ochoreniach nervového i tráviaceho systému, odstraňovaní únavy, odstraňovaní odumretých buniek z povrchu kože,  priaznivé pôsobenie na stav podkožného tkaniva v okolí kĺbov, odstraňovanie opuchov, usadenín solí, zvyšovanie pružnosti kĺbového puzdra a tak udržiavať dobrý pohybový rozsah kĺbov, aktívnom posilňovaní zdravia, zlepšení látkovej premeny a vylučovania a mnohom ďalšom.

Kontraindikácie: zvýšená teplota, celková telesná slabosť, infekčné ochorenie, nádorové ochorenie, osteoporóza, krvácavé stavy, ochorenia kože, bezprostredne po hlavných jedlách
Miestne kontraindikácie:  varixy, kŕčové žily, poranenia kože, svalov a kostí, odreniny, otvorené a hnisavé rany, materské znamienka vystupujúce nad kožu a pigmentové škvrny. V oblasti brucha pri akútnych a chronických zápalových ochoreniach, hnačkových ochoreniach.

Trvanie:  30 / 45 / 60 /

Varianty: ruky, chrbát, nohy, celé telo (kombinácie)

Cena: 15 / 20 / 25.- Eur /