Všeobecné podmienky poskytovania služieb masážneho salóna Kúsok Raja

Našou neustálou snahou je, a vždy bude urobiť pre vás každú masáž  jedinečnou. Venujte prosím aj vy nám dostatok pozornosti a to hlavne svojou dochvíľnosťou, či skorým ospravedlnením sa z objednaného termínu.

 

Spolupráca

Každý klient, ktorý sa objedná na masáž do masážneho salóna Kúsok Raja má nárok na masáž a jej dĺžku podľa svojho rozhodnutia v rámci aktuálnej ponuky masážneho salóna. Pričom čas masáže sa počíta od vstupu klienta do priestorov masážneho salóna, odložením si vecí a spätne oblečením. Tzn. v konečnom dôsledku môže byť napr. 45 minútová masáž vždy kratšia o tento čas. V prípade časového sklzu spôsobeného z našej strany, sa masáž klientovi automaticky posúva o celý zameškaný čas. Vyhradzujeme si právo ukončiť spoluprácu s jednotlivým klientom v prípade viacnásobného nedostavenia sa na objednaný termín masáže, bez predošlého ospravedlnenia sa, rovnako aj v prípade slabej osobnej hygieny alebo iných pre nás nepríjemných situácií. V prípade veľmi zarasteného chrbta požaduje skrátenie ochlpenia minimálne na 1 cm dĺžky. Klasická olejová masážna technika a aj suché techniky sa v v prípade husto ochlpeného chrbta nedajú technicky dobre poskytnúť. S požiadavkou na bankovanie je nutné mať chrbát úplne bez ochlpenia, banky na ochlpenom tele nedržia.

GDPR – Osobné informácie jednotlivých klientov uchovávame v rozsahu nutnom k objednaniu sa na masáže, informovanosti o prípadných zmenách v rámci objednaných termínov. Uchovávame telefónne číslo a meno klienta, v rámci súkromnej aplikácie Google kalendár. Stálych klientov v aplikácii telefónny zoznam od spoločnosti Google prípadne Apple. Tieto záznamy nie sú nikdy poskytované tretím stranám a slúžia len na komunikáciu v rámci dvoch strán klient – masér a najnutnejšiu potrebu pri rezervácii termínu v aplikácii google kalendár. V rámci kontaktovania sa cez iné platformy (whats app, viber, messenger, a gmail) sú tieto správy uchovávané v rámci podmienok prevádzky a používania jednotlivých menovaných aplikácií. V prípade nesúhlasu uloženia mena, priezviska a tel. čísla je možné požiadať o jeho neukladanie prípadné spätné vymazanie, čo sa udeje bezodkladne s informáciou o odstránení.

Pravidlá využívania permanentiek:

Predplatiť si svoje masáže môžete ľubovoľnou sumou. Predplatené masáže nie sú nijakým spôsobom finančne zvýhodňované.

Vážime si váš záujem, ale aj naše sily, masážne zručnosti a odhodlanie vám vždy poskytnúť 100% -nú masáž. Preto neposkytujeme zľavy na služby tohto charakteru. Ďakujeme vám za porozumenie.

 

Platnosť permanentiek: V závislosti od predplatenej sumy 3 až 5 mesiacov

Na každej permanentke je viditeľne vyznačená zvyšná hodnota a platnosť permanentky. Pri dlhodobejšej chorobe alebo pobyte v zahraničí je možnosť platnosť predĺžiť. Túto skutočnosť však treba oznámiť ešte pred vypršaním platnosti permanentky. Prosím vás nevolajte nám v prípade, že je vás poukaz po platnosti a nesypte na nás desiatky ťažkostí, prečo ste poukaz nestihli využiť. Keď vám raz ujde vlak, lebo ste to nestihli, nejdete si uplatniť nárok na náhradný termín odchodu vlaku.

Na masáž sa objednáva telefonicky, e-mailom alebo textovou komunikáciou formou sms, viber, whats-app. V prípade, keď Vám na telefonický hovor neodpovedáme, buďte prosím trpezlivý. Na zmeškané hovory reagujeme hneď ako nám to situácia dovolí. V prípade nedostavenia sa na dohodnutý termín bez predošlého ospravedlnenia sa, je považovaná masáž alebo jej časť ako vykonaná (viď. nižšie v odstavci Dôležité!).

 

Pravidlá pre využívanie darčekových kariet, poukazov a balíčkov masáží

Na každom darčekovom poukaze, karte je vždy viditeľne vyznačený  objem predplatených minút alebo predplatená suma, dátum platnosti poukazu (vo väčšine prípadov na zadnej strane), kontakt a adresa masážneho salónu a výťah zo všeobecných podmienok masážneho salóna Kúsok Raja.

Hodnota poukazov je ľubovoľná a kopíruje cenník masážneho salóna Kúsok Raja.

Darčekový poukaz je kedykoľvek k dispozícii na zakúpenie v masážnom salóne Kúsok Raja. Pozor však! Po predošlom dohovore o stretnutí. (nie vždy sme na adrese, prípadne pokiaľ vykonávame masáž, len veľmi neradi ju prerušujeme). Preto vás prosíme, pokiaľ budete mať záujem o akýkoľvek darčekový poukaz, kontaktujte nás pred tým akoukoľvek on-line formou. Ak vám neodpovedáme na hovor, buďte prosím trpezlivý, ozveme sa späť.

Ceny poukazov kopírujú cenník masážneho salóna Kúsok raja. Pokiaľ bude záujem o 60 minút, cena bude 30 Eur. Žiadne ďalšie poplatky za tlač poukazu.

Kreditné darčekové poukazy – obsahujú predplatený kredit, najčastejšie sumu od 20 do 90 Eur. Klient si sám vyberá, čas a formu masáže, cena procedúry kopíruje cenník masážneho salóna Kúsok Raja a odráta sa sa z predplatenej sumy darčekovej karty.

Na masáž sa objednáva telefonicky, e-mailom alebo textovou komunikáciou formou sms, viber, whats-app. V prípade nedostavenia sa na dohodnutý termín bez predošlého ospravedlnenia sa, je považovaná masáž alebo jej časť ako vykonaná (viď. nižšie v odstavci Dôležité!).

 

Dôležite!

V prípade včasného neospravedlnenia sa z dohodnutého termínu masáže, pri predplatených darčekových poukazoch, permanentkách a nepredplatených termínoch (minimálne dve hodiny pred aktuálnym termínom) sa považuje tento termín alebo je časť ako zrealizovaný nasledovne:

Pri rezervovanom termíne –

  • 30 minút – odpisuje sa celý čas, alebo celá hodnota dohodnutej masáže
  • 45 minút – odpisuje sa 30 minút alebo hodnota 15,- € z dohodnutej masáže
  • 60 minút – odpisuje sa 30 minút alebo hodnota 15,- € z dohodnutej masáže
  • 90 minút – odpisuje sa 45 minút alebo hodnota 20,- € z dohodnutej masáže

Všetky permanentky po termíne platnosti a bez predošlého telefonického alebo osobného dojednania sa o zmene platnosti stávajú dňom ukončenia platnosti neplatné, bez nároku na vrátenie financií alebo poskytnutia služieb v nich obsiahnutými. Akceptujeme výnimky zo zdravotných alebo cestovateľských dôvodov, ktoré sú však ozrejmené pred vypršaním platnosti darčekového poukazu.

Dostali ste nevhodný darček a neplánujete ho u nás využiť? Nestrácajte čas. Oslovte nás, vrátime vám celú sumu hodnoty poukazu. Samozrejme jedine v čase platnosti poukazu.

Tieto obchodné podmienky sú platné od 01 11. 2023.