Darčekové poukazy

Vianočné Darčekové poukazy – Vianoce 2018

Ospravedlňujeme sa, celý objem vianočných darčekovych poukazov je už vypredaný. Ďakujeme za váš veľký zaujem. 

Vážení klienti. Po dlhšej prestávke vám opäť ponúkame možnosť zakúpenia darčekových poukazov. Na začiatok pri príležitosti blížiacich sa najkrajších sviatkov v roku a neskôr aj ostatných poukazov, vhodných k oslavám narodenín, menín, z vďačnosti, či len tak.

Všetky poukazy sú vytlačené na tvrdšom papieri, farebne, v rozmeroch výkresu A5, aj s darčekovou obálkou. Na želanie pripravíme poukaz na papieri s gravírovaním, osobitým venovaním a obálkou so známkou „Pošta, čo prináša krajší deň“. Táto verzia je za príplatok 3,- €. Poukazy je možné zakúpiť si osobne na adrese masážneho salónu, po predošlom dohovore. V tomto prípade je platba v hotovosti pri prevzatí. Poukaz vám môžeme poslať aj poštou na požadovanú adresu, platba bude  bezhotovostná, s fakturačným dokladom navýšeným o poštovné 2,- € (známka, obálka a čas na pošte :-))

Našou neustálou snahou je, a vždy bude urobiť pre vás každú masáž  jedinečnou. Venujte prosim aj vy nám dostatok pozornosti a to hlavne svojou dochvíľnosťou, či skorým ospravedlnením sa z objednaného termínu.  

Minúty obsiahnuté v poukaze je možné rozdeliť najmenej na 30 minútové masáže. Výber masáže je v réžii klienta a vyberá si z ponuky masážneho salóna, konkrétne aj ku ktorému masérovi sa objednáva. Primárne sú pre realizáciu masáži cez darčekové poukazy uprednostnené dni od pondelka do stredy. Každý poukaz je zo zadnej strany označený dátumom platnosti. Je dôležité v prípade potreby jej predĺženia túto skutočnosť oznámiť skôr. Neskôr po uplynutí platnosti, už nie je možné nárokovať si akúkoľvek službu v poukaze obsiahnutú. Neospravedlnený objednaný termín masáže, v rámci darčekového poukazu je spoplatňovaný sumou 10,- € alebo znížením 30 minút, z celkového obsahu poukazu.

Platnosť darčekových poukazov podľa objemu času je nasledovná:

30 minút – 1 mesiac od zakúpenia poukazu

60 minút – 2 mesiace od zakúpenia poukazu

90 minút – 3 mesiace od zakúpenia poukazu

150 minút – 4 mesiace od zakúpenia poukazu

Nech sa páči, vyberajte. Po kliknutí na konkrétny poukaz sa otvorí v novom okne s väčším rozlíšením.

Poukaz 30 minút - 10,- €
Poukaz „Sova“ 30 minút – 10,- €
Poukaz 60 minút - 20,- €
Poukaz „Sova“ 60 minút – 20,- €
Poukaz 90 minút - 30,- €
Poukaz „Sova“ 90 minút – 30,- €
Poukaz "Sova" 150 minút - 50,- €
Poukaz „Sova“ 150 minút – 50,- €
Poukaz 90 minút - 30,- €
Poukaz 90 minút – 30,- €
Poukaz "Ponožky" 150 minút - 50,- €
Poukaz „Ponožky“ 150 minút – 50,- €